Dealer telefonii komórkowej PLAY ?i4-Mobile? poszukuje osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Zadania:
• realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
• aktywna sprzedaż produktów i usług
• obsługa klienta zgodnie ze standardami
• realizacja zadań administracyjnych i porządkowych
Wymagania
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w sprzedaży
• nastawienie na cel
• wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
• dyspozycyjność
• dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy
• stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
• otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną
• współpracę w strukturach stabilnej i prężnie rozwijającej się firmy
• możliwość rozwoju, szkolenia

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy przesłać na adres: rekrutacja@i4-mobile.pl z dopiskiem w temacie: „Specjalista ds. sprzedaży Bielsk Podlaski”