Praca w Niemczech

Jesteśmy Firmą w Niemczech i poszukujemy pracowników/pracowniczek do pracy w gastronomi lub przy kasie ? dla osób znających język niemiecki.

Poszukujemy wysoce zmotywowanych pracowników obsługi (w pełnym i niepełnym wymiarze czasu) dla naszych Punktów Obsługi Podróżnych przy autostradzie w Nellingen w Niemczech.

Zapewniamy bezpieczne miejsce pracy, dobre perspektywy zatrudnienia oraz dobre warunki pracy w naszym zespole.

Oferujemy pracę również osobom bez doświadczenia.
Dla takich osób przygotowujemy odpowiedni cykl szkoleń. Zatrudniamy także kandydatów z zagranicy.

Oczekiwania: punktualność, niezawodność i zorientowanie na działanie i myślenie.
Mówimy również po polsku, ale znajomość j. niemieckiego mile widziana.

Zakres obowiązków: praca w gastronomii, znajomość języka niemieckiego ? dla kandydatów do pracy przy kasie.

Proponowany rodzaj umowy, forma zatrudnienia: umowa na czas określony, po 2 latach stała umowa.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - około 1000 ? Netto oraz możliwość zamieszkania w pokoju na miejscu.

Dni i godziny pracy: zależne od grafiku, Grafik miesięczny

Lokalizacja miejsca pracy: Niemcy, Ulm

Nasze dane:

Autobahnraststätte Aichen
An der A8
89191 Nellingen
E-Mail: info at aichen.info
www.aichen.info