Malarz/Tapeciarz - Niemcy

MB Service jest firmą z wieloletnim stażem na rynku niemieckim ? zaufaj naszemu doświadczeniu i rozpocznij atrakcyjną pracę w Niemczech.

Wszyscy nasi pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych i zdrowotnych oraz zakwaterowanie. Dojazd do pracy zorganizowany jest służbowymi samochodami.

Aktualnie dla naszego klienta, renomowanej niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Malarz/Tapeciarz

Zadania na tym stanowisku pracy:
- Malowanie i/lub tapetowanie

Wymagania:
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- gotowość do wyjazdu od zaraz
- mile widziane prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie na niemieckich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- służbowy samochód
- możliwość pobierania zaliczek
- możliwość nadgodzin
- możliwość regularnych zjazdów do kraju
- niemieckie ubezpieczenie
- prawo do urlopu
- załatwianie formalności związanych z wyjazdem i pracą w Niemczech

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem telefonu: 694 433 386 lub na E-Mail podany w ogłoszeniu.

Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

MB Service
Ul. Oleska 121
45-231 Opole
KRAZ 9875

MB Service ? pewna i stała praca w Niemczech!

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.