Przedstawiciel Handlowy

To oferujemy

-  atrakcyjne wynagrodzenie

-  premie

-  samochód taki jak chcesz

-  szkolenie rodo

-  szkolenie z zakresu fotowoltaiki

-  szkolenie wykonanie audytu fotowoltaicznego

-  programy motywacyjne

-  Wyjazdy motywacyjne

-  Drona

-  Coaching  i wsparcie

Twój zakres obowiązków

-  sprzedaż produktów prestiżowej marki ESOLEO,

-  obsługę lead’ów na wyznaczonym terenie,

-  doradztwo i opieka w całym procesie obsługi klienta.

Nasze wymagania

-  doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży OZE, telekomunikacja, motoryzacja, ubezpieczenia, finanse, MLM,

-  umiejętność budowania trwałych relacji,

-  przedsiębiorczość,

-  umiejętność pracy w zespole,

-  otwartość na zmiany i nowe technologie,

-  odpowiedzialność za własne działania,

-  wyważona pewność siebie, asertywność dostosowana do okoliczności,

-  precyzyjność w komunikacji,

-  pozytywne podejście do życia,

-  elastyczność do działania w zmiennym środowisku.

-  Mile widziane

-  proekologiczny styl życia.

O nas

PGS partner ESOLEO ,które jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej.

Dzięki współpracy z Esoleo jesteśmy wstanie wykonać każdą instalację fotowoltaiczną od komercyjnej po farmy wielkopowierzchniowe. Bazując na doświadczeniu Esoleo które wykonało największą farmę fotowoltaiczną w Europie koło Brudzewa.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.