Analityk Biznesowy

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Hajnówka

TWOJE ZADANIA:
Identyfikowanie potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa w obszarze digitalizacji
Analizowanie raportów oraz wskaźników z działań związanych z cyfryzacją procesów oraz zgłaszanie wszystkich zauważonych nieprawidłowości
Przygotowywanie i aktualizowanie map procesów biznesowych z punktu widzenia możliwości informatycznych przedsiębiorstwa
Rekomendowanie działań w obszarze rozwiązań cyfrowych
Bieżące zarządzanie projektami biznesowymi, w szczególności definiowane i kontrola zakresu i harmonogramu prac
Przygotowanie danych potrzebnych do podjęcia decyzji o wdrożeniu działań digitalizacji
Prezentacja działań rekomendowanych w kierunku wdrażania rozwiązań cyfrowych

TWÓJ PROFIL:
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia)
Doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego
Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta doświadczeniem w projektach w środowisku IT
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom
Otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
KORZYŚCI:
Możliwość pracy zdalnej
Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Płatny program poleceń pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6cd893fe303a48d7b65a2bb39deeb12d