SPECJALISTA/-KA DS. TECHNICZNYCH - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko SPECJALISTY/-KI DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

TWOJE ZADANIA

• Obsługa systemu eCommerce w zakresie zamówień konsumenckich
• Obsługa konsumenta w zakresie udzielania informacji o bieżącej ofercie, nowych produktach, ofertach specjalnych
• Przyjmowanie reklamacji od konsumentów
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentów sprzedażowych
• Zarządzanie bazą danych klientów w systemie CRM
• Monitorowanie wysyłek do konsumentów w kanałach sprzedaży B2C
• Prowadzenie komunikacji wewnętrznej w zespole sprzedażowym
• Współpraca z działami marketingu, logistyki, produkcji itp., w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia procesu sprzedażowego
• Przeprowadzanie ankiet mających na celu stałe podnoszenie jakości świadczonych usług
• Inicjowanie działań budujących pozytywne doświadczenia konsumentów

TWÓJ PROFIL

• Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe w zakresie zarządzania, marketingu lub pokrewne
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta lub sprzedaży
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• Zdolność do pracy zespołowej oraz samodzielność w działaniu
• Znajomość narzędzi CRM i MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę konsumenta na rynku brytyjskim – znajomość w mowie i piśmie
• Prawo jazdy kat. B

KORZYŚCI

• Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
• Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Możliwość dołączenia do programu Multisport
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 691 557 228?

Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a94b223b60834d8ca3b57003d3565017