Operator maszyn - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. poszukują kandytatów na stanowisko:
Operator maszyn
Miejsce pracy: Hajnówka

Twoje zadania:
Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
Odczytywanie danych z rysunku technicznego
Raportowanie ilości zużytych materiałów
Dokonywanie przezbrojeń maszyn na podstawie planu produkcyjnego
Szkolenie nowych pracowników
Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji
Twój profil:
Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn
Operatywność, zaangażowanie
Inicjatywność w doskonaleniu procesów oraz wprowadzanie innowacji
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym