magazynier kompletujący - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko magazynier kompletujący.
Miejsce pracy: Hajnówka

Twoje zadania:
Kompletowanie zamówień, ustawianie paczek meblowych na paletach
Etykietowanie i foliowanie towarów
Praca na nowoczesnych wózkach widłowych
Utrzymywanie stanowiska pracy i magazynu w czystości

Twój profil:
Posiadasz ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pn-pt)
Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy w ramach współpracy ?
Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
Pracę w systemie zmianowym
Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Niskooprocentowane pożyczki i zapomogi socjalne
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=03e64352a3d64542843c4c0a6d4b97bb