INSPEKTOR JAKOŚCI - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: INSPEKTOR JAKOŚCI
Miejsce pracy: Hajnówka

TWOJE ZADANIA:
Przeprowadzanie inspekcji jakościowej zgodnie z kartami inspekcji i w oparciu o dokumentację techniczną, dokumenty produkcyjne i wytyczne jakości
Sporządzanie i przekazywanie zapisów z przeprowadzonych inspekcji
Zatrzymywanie, oznaczenie i raportowanie partii elementów niezgodnych
Zgłaszanie błędów w dokumentacji technicznej
Przeprowadzanie audytów wyrobu
Sprawdzanie i monitorowanie wskazanych wysyłek, wymagających szczególnego nadzoru, w tym wysyłki wyrobów z FSC®

TWÓJ PROFIL:
Min. średnie wykształcenie
Gotowość do pracy zmianowej
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Znajomość pakietu MS Office
Umiejętność posługiwania się narzędziami do pomiarów: suwmiarką, miarą zwijaną
Mile widziane doświadczenie w ocenie jakości elementów

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
Pracę w systemie trzyzmianowym (pn. - pt. po 8h)
Szkolenie wprowadzające do pracy
Odzież ochronną i środki ochrony osobistej
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Płatny program poleceń pracowniczych
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online dla pracownika oraz dwóch wskazanych osób

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=42414c983dc24ccd8f8d5469d7fb3555

29 64 42 222