INSPEKTOR JAKOŚCI - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: INSPEKTOR JAKOŚCI
Miejsce pracy: Hajnówka

TWOJE ZADANIA:
Przeprowadzanie inspekcji jakościowej zgodnie z kartami inspekcji i w oparciu o dokumentację techniczną, dokumenty produkcyjne i wytyczne jakości
Sporządzanie i przekazywanie zapisów z przeprowadzonych inspekcji
Zatrzymywanie, oznaczenie i raportowanie partii elementów niezgodnych
Zgłaszanie błędów w dokumentacji technicznej
Przeprowadzanie audytów wyrobu
Sprawdzanie i monitorowanie wskazanych wysyłek, wymagających szczególnego nadzoru, w tym wysyłki wyrobów z FSC®

TWÓJ PROFIL:
Min. średnie wykształcenie
Gotowość do pracy zmianowej
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Znajomość pakietu MS Office
Umiejętność posługiwania się narzędziami do pomiarów: suwmiarką, miarą zwijaną
Mile widziane doświadczenie w ocenie jakości elementów

KORZYŚCI:
Umowa o pracę
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego Medicover
Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0c6665c6c8d94d2f810e89f0727230b2

Zdjęcia