Wózek 4w1 Emmaljunga NXT90 (Sento) z fotelikiem i bazą maxi

Menu Reklama

Wózek 4w1 Emmaljunga NXT90 (Sento) z fotelikiem i bazą maxi

Wózek 4w1 Emmaljunga NXT90 (Sento) z fotelikiem i bazą maxi


Dzień dobry :)
Sprzedam zestaw renomowanej firmy Emmaljunga, wózek nowoczesny, generacji NXT 90 (od kilku miesięcy jego nazwa to Sento), ekskluzywny, nowoczesny, o pięknym wyglądzie, świetny w prowadzeniu.
Kompletny zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Siedzisko rozkładane do pozycji leżącej.
Wózek jest z dużym oryginalnym wyposażeniem (z wyjątkiem parasolki). Zestaw w niemal idealnym stanie (mały mankament to delikatne sklejenie małego plastiku przy podnóżku, nie przeszkadza w użytkowaniu; oraz niewielkie zarysowania przy ramie stelaża spowodowane zwykłym użytkowaniem). W skład zestawu wchodzi także nowoczesny fotelik Maxi Cosi Tinca z bazą familyfix3! (koszt samego nowego fotelik z bazą to ok 1500 zł)
Baza samochodowa to idealne rozwiązanie, fotelik wpinamy do bazy jednym ruchem bez konieczności żmudnego montowania pasami.
Koszt nowego takiego zestawu to ponad 8 tyś zł. Więcej zdjęć prześlę na maila.
Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odbiór osobisty w Bieszczadach, jednak mogę profesjonalnie wózek zapakować i wysłać 60 zł po przedpłacie lub 100 zł za pobraniem).
Istnieje możliwość zwrotu wózka gdyby mimo wszystko nie spełniał oczekiwań gdyż zależy mi by nowi użytkownicy byli z niego zadowoleni
Zapraszam do zakupu bo wózek na żywo wygląda pięknie!

Telefon 661910177
Ogłoszenia

Zobacz także


$('head').append('');