Sprzedam SAAB 9-3, 1,9tid,150km - Ogłoszenie Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Menu Reklama

Sprzedam SAAB 9-3, 1,9tid,150km

Sprzedam Saab 9-3,1,9tid,150km,2009r. Jestem pierwszym właścicielem w kraju, samochód sprowadzony z Belgii.W moim posiadaniu 4 lata.

Samochód bezwypadkowy.

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Nr 605-300-861 

Adam 



Ogłoszenie lokalne - Bielsk Podlaski

To ogłoszenie pochodzi z lokalnego działu ogłoszeń eBielsk.pl. Sprawdź podobne oferty, przejdź do aktualnych kategorii albo dodaj własne ogłoszenie dla mieszkańców Bielska Podlaskiego i okolic.



Zobacz także