Fabryki Mebli Forte S.A. oddział w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: Magazynier kompletujący

Fabryki Mebli Forte S.A. oddział w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko:  Magazynier kompletujący

Opis stanowiska
TWOJE ZADANIA:

  • Kompletowanie zamówień, ustawianie paczek meblowych na paletach
  • Etykietowanie i foliowanie towarów
  • Praca na nowoczesnych wózkach widłowych
  • Utrzymywanie stanowiska pracy i magazynu w czystości

Wymagania
TWÓJ PROFIL:

  • Posiadasz ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (pn.-pt.)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
KORZYŚCI:

  • Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0f5c27ccea5040dbbc7dd54b7136fbae