Doradca Klienta - Bielsk Podlaski

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!
Dlatego już dziś szukamy
Doradcy Klienta
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa.                  I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller
Twój zakres obowiązków:
• sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
• zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
• dbanie o najwyższą jakość obsługi
Nasze oczekiwania:
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
• umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
• dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
• doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• umowę o pracę bez okresu próbnego
• stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii
• zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
• ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
• prywatną opiekę medyczną
• realną szansę na awans
• pakiet szkoleń
• dofinansowanie do karty MultiSport
• pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1