Zbieranie zamówień DARMOWE ZAKWATEROWANIE - DE

Zbieranie zamówień  DARMOWE ZAKWATEROWANIE - DE

Miejsce pracy: Anzing, Niemcy
Zarabiaj 14,00 euro na godzinę i nie płać za zakwaterowanie. Aplikuj i zacznij pracę w magazynie znanej, niemieckiej sieci supermarketów. Zbieranie zamówień to lekka i przyjemna praca, przypominająca robienie zakupów w supermarkecie, ponieważ jest to komisjonowanie z reguły pojedynczych produktów.
Magazyn posiada dwie strefy o różnej temperaturze:
*dział produktów suchych - temperatura pokojowa,
*dział produktów świeżych (chłodnia) 0 do1?C.
WARUNKI ZATRUDNIENIA
*Wynagrodzenie w wysokości 14,00 euro/h brutto
*Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
*Dodatkowo płatne nadgodziny, nocki, niedziele i święta
*Praca na jedną lub dwie zmiany (10:00 - 18:00 lub 06:00-14:00/14:00-23:00)
*Darmowe zakwaterowanie z Wi-Fi
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
*Wynagrodzenie zawsze na czas
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Całkowicie zdalny proces rekrutacji  bez wychodzenia z domu
*Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
*Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
*Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech
OBOWIĄZKI
*Kompletowanie zamówień na słuchawce w języku polskim (pick by voice) i przy użyciu skanera
*Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali
*Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
WYMAGANIA
*Może być wymagane prawo jazdy
*Mile widziana znajomość j. angielskiego

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij aplikuj, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego.
lub zadzwoń pod +48 71 744 3131
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.