Operator pras krawędziowych, Holandia

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej.
Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy

Operatora pras krawędziowych

Zadania:
- zapoznawanie się z dokumentacją techniczną/wykonawczą
- ustawianie, obsługa zaginarki, giętarki (wkładanie oraz wyjmowanie materiału)
- obsługa maszyn typu Safan
- kontrola jakości wykonanych produktów
- przestrzeganie przepisów bhp
- inne czynności związane z produkcją
Wymagania:

- umiejętność pracy z maszynami typu: Safan
- doświadczenie w metalotechnice na wyżej wymienionym stanowisku - warunek konieczny
- język angielski w stopniu komunikatywnym warunek konieczny
- umiejętność czytania rysunku technicznego - warunek konieczny
- prawo jazdy kat B mile widziane
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- legalną pracę na warunkach holenderskich
- pomoc w organizacji wyjazdu
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- wynagrodzenie wypłacane na konto co tydzień

Osoby spełniające wymagania prosimy o kontakt:
Lublin
ul. Grabskiego 25-J lokal 2 (I piętro)
T: 81 444 27 24
lublin@abpraca.pl

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o wpisanie w tytule maila nazwy stanowiska oraz dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)
Certyfikat MGiP nr 5971
Oferta Pracy Tymczasowej